Svatba

21.11.2016
Svatební host – příklad outfitu

Jak se správně obléknout na svatbu jako svatební host?

Byli jste pozváni na svatbu a tápete v tom, jak se vhodně obléknout pro tuto příležitost? Měli byste působit dostatečně vkusně a slavnostně. A to, ať se jedná o svatbu velkou nebo malou. I malá svatba je pro nevěstu a ženicha důležitou životní událostí. Tím, jak se na svatbu obléknete, dáváte najevo, jak moc si vážíte pozvání budoucích novomanželů.
15.7.2017
Ženich s modrou regatou a kapesníčkem

Jak má vypadat ženich ve svatební vestě s regatou a kapesníčkem?

Nevíte-li si před svatbou rady do čeho obléknout ženicha, podívejte se fotografie s doporučenými outfity. Barevné provedení pánského svatebního outfitu je vždy závislé na barvách šatů a doplňků nevěsty. Pokud jste někde zaslechli, že je vhodné kombinovat ženichův oděv s barevným odstínem svatební tabule, nevěřte tomu. Podle čeho se tedy řídit?
21.11.2017
Outfit s vestou

Jak to udělat, abyste si ve společnosti mohli odložit sako

Jak uvádějí pravidla společenské etikety, není vhodné ve společnosti odkládat sako. Pomineme-li situaci, kdy ve tři hodiny ráno na svatební veselce tancuje skupina svatebčanů a kde tato pravidla samozřejmě neplatí, existují situace, kdy lze sako odložit.
21.11.2017
Outfit svatebního hosta

Jdete na svatbu s partnerkou a chcete vypadat jako dokonalý pár?

Jste s partnerkou pozvaní na svatbu? Určitě budete řešit, jak se barevně sladit, abyste vypadali jako dokonalý pár. Myslíte si, že na tom nezáleží a že se vám stejně nepodaří oslnit okolí? Není na tom nic těžkého, ani finančně náročného. Zjistěte, jak na to.