Jaké oblečení vám pomůže udělat na plese ten nejlepší dojem?

Jaké oblečení vám pomůže udělat na plese ten nejlepší dojem?

Úvodní fotografie – manažer s červenou kravatou
Jakou kravatu si vezme manažer na obchodní jednání
1.1.2018
Manžetové knoflíčky – úvodní fotografie
Manžetové knoflíčky – doplněk skutečného gentlemana
21.1.2018

Jaké oblečení vám pomůže udělat na plese ten nejlepší dojem?

Příklad oblečení na ples

Příklad oblečení na ples

Ples je místem, kam se chodíte pobavit s vašimi známými a také seznámit s lidmi novými. Proto je první dojem velmi důležitý. K tomu vám pomůže nejen vaše vystupování, ale také vhodně zvolené oblečení. Přečtěte si praktické rady a jednoduché triky, jak na to.

Příklad oblečení na ples
Příklad oblečení na ples

V jakém obleku budete vypadat skvěle

Pokud chcete oblek pro univerzální využití, který vynosíte například ke zkouškám nebo do práce, zvolte pánský oblek z matné látky. Jestli však chcete zaujmout své okolí a působit slavnostně, vezměte si na sebe lesklý oblek. Černý nebo modrý oblek vám přidá na důrazu a mužnosti, což zvýší vaši šanci na úspěch u žen.

Z jakých barev košil můžete vybírat

Bílá barva košile je znamením čistotného a pořádného muže. Pokud nechcete bílou košili, oblékněte si košili jiné barvy bez vzoru. Oblíbené a moderní jsou odstíny fialové, modré nebo bordó. Nebojte se ani černé košile, která vám v kombinaci s tmavým oblekem dodá nádech luxusu. Podívejte se na široký výběr společenských košil.

Podle čeho volit barvu kravaty

K bílé košili si můžete vzít kravatu v jakékoli barvě. U barevné košile doporučujeme zvolit kravatu stejné barvy, ale v jiném odstínu. Skvělý dojem uděláte například v tmavě bordó košili a světlejší bordó kravatě. Nekombinujte však více než tři barvy, vypadal byste jako z cirkusu.

Chcete-li na ženu zapůsobit, vybírejte barvu kravaty podle barvy jejích šatů. Každé ženě se líbí, když jste perfektně sladěni a na plese vypadáte jako dokonalý pár.

Tip pro vás

Pokud chcete ušetřit, není lepší čas než teď. Pouze do 28. 3. 2019 totiž máte jedinečnou možnost koupit si oblek, kabát nebo košili s mimořádnou slevou až 60 %. Obléknete se tak do práce, na společenské i volnočasové příležitosti, a navíc ušetříte až tisíce korun. Podívejte se, co všechno lze koupit za pár korun ve výprodeji.