Jak se vážou kravatové uzly

Jak vázat kravatový uzel Windsor Full

Jak vázat kravatový uzel Windsor Full

Špičkou v oblasti kravatových uzlů bezesporu patří kravatový uzel Windsor Full. Ten je velice oblíbený díky tomu, že je velký a symetrický. Doporučujeme jej vázat ke košilím s širokým límcem. Díky svému objemu není vhodný ke košilím z úzkým límečkem. Chcete-li mít to nejlepší a vypadat opravdu skvěle, pak právě tento uzel je pro vás to nejvhodnější.

[+] Celý článek

Jak vázat kravatový uzel Windsor Half

Jak vázat kravatový uzel Windsor Half

Kravatový uzel Windsor Half je jeden z nejhezčích, středně velkých kravatových uzlů. V současné době patří k velice oblíbeným u mužů, kteří rádi nosí široké kravaty a chtějí vypadat respektovaně. Uzel je větších rozměrů a spolu s širokým límcem košile vytváří dokonalou image sebevědomého muže.

[+] Celý článek

Jak vázat kravatový uzel Four in Hand

Jak vázat kravatový uzel Four in Hand

Four In Hand je jeden z nejjednodušších kravatových uzlů, které se můžete naučit. Z tohoto důvodu je často nazýván kravatový uzel jednoduchý. I když se jedná o jednoduchý uzel je stále velmi populární a módní. Doporučujeme jej používat u kravat se vzory nebo u stylových úzkých kravat slim. Four In Hand je ze všech v současnosti používaných kravatových uzlů nejstarší. Přečtěte si více o jeho původu.

 

[+] Celý článek

Jak vázat kravatový uzel Pratt (Kent)

Jak vázat kravatový uzel Pratt (Kent)

Kravatový uzel Pratt (Kent) je jeden z dalších menších a jednoduchých uzlů podobný jako kravatový uzel Four In Hand. Oproti uzlu Four In Hand má ovšem pravidelnější tvary a není svým vzhledem až tak ležérní. Navíc lépe vynikne jeho trojúhelníkový tvar, který je elegantní. Vázání tohoto uzlu se můžete lehce naučit. Doporučujeme jej používat u kravat se vzory. Tento uzel není často používán ovšem má své určité výhody.

[+] Celý článek


Doporučte ostatním

Reklama


Historie kravat

Historie kravat

Historie kravat sahá až do doby třicetileté války (1618-1648), kdy chorvatští žoldáci ve francouzských službách nosili své tradiční a malé, vázané šátky. Tyto šátky jim dávaly na rozloučenou jejich ženy a měly převážně červenou barvu.

Číst více

Druhy uzlů

Druhy uzlů

Pro každého muže je velice důležité naučit se vázat kravatu a sladit ji s košilí a oblekem. Nosit dokonale uvázanou kravatu s dolíčkem na uzlu vždy rozliší profesionála od amatéra či nováčka. A to jak v zaměstnání, tak ve společnosti.

Číst více

Jakou kravatu?

Jakou kravatu?

Jakou kravatu vzít na pracovní pohovor? Oblečení na pracovní pohovor si obléká každý uchazeč o zaměstnání. Jistěže záleží na druhu práce. Jinak se oblékne uchazeč o práci manažera a jinak se oblékne muž, který se hlásí např. o místo vedoucí...

Číst více

Fotografie kravat

Prohlédněte si na fotografiích nespočet barev a vzorů klasických kravat, kravat RETRO, anglických kravat - regat, svatebních kravat a motýlků

[+] Fotografie pánských kravat

Uzel Windsor - VIDEO

Videonávod na vázání nejhezčího kravatového uzlu WINDSOR Full, který je ozdobou každého moderního muže.

[+] Videonávod jak vázat kravatový uzel

Copyright © 2017 Jak vázat kravatu. Všechna práva vyhrazena.

JAK VÁZAT KRAVATU.CZ

Top