Jak má vypadat ženich ve svatební vestě s regatou a kapesníčkem?

Jak má vypadat ženich ve svatební vestě s regatou a kapesníčkem?

Nevíte-li si před svatbou rady do čeho obléknout ženicha, podívejte se na fotografie s doporučenými outfity. Pánský svatební outfit by měl být barevně sladěný s nevěstinými šaty a doplňky. Pokud jste někde zaslechli, že je vhodné kombinovat ženichův oděv s barevným odstínem svatební tabule, nevěřte tomu. Podle čeho se tedy řídit?

 

Jak vybrat barvu košile a kravaty pro ženicha

S výběrem košile a kravaty pro ženicha buďte opatrní. Někdy méně znamená více. Pokud má nevěsta bílé šaty a žluté doplňky, neznamená to, že musí mít ženich žlutou košili. Vystačí vám bílá košile a žlutá kravata.

 
Svatební oblek s bílou kravatou a regatou Svatební oblek s bordó kravatou a regatou Svatební oblek s champagne kravatou a regatou

Svatební vesty pro ženicha

Na snímcích si můžete povšimnout jednoho zásadního rozdílu. Čím je ženichův outfit tmavší, tím je výraznější a ženichovi přidává na důrazu a mužnosti. I z toho důvodu doporučujeme tmavý oblek a bílé košile s barevnou kravatou. Taková kombinace bude slušet každému.

Svatební vesty nejsou pro každého muže

I když jsou svatební vesty pro ženichy univerzální a vhodnou volbou, neznamená to, že bude vesta slušet každému muži. Jsou určité typy mužů, kterým nesluší a vypadají v ní směšně či dětinsky. To odhalíte jedině při fyzické zkoušce na ženichovi. Vestu zkoušejte výhradně s oblekem a obuví. Nestačí ji vyzkoušet jen s košilí.

Další skvělou volbou je i anglická kravata (regata) v barvě doplňků nevěsty. Nebo zvolte klasickou svatební kravatu s kapesníčkem do kapsičky saka. Opět platí, že méně znamená někdy více.

Jak nosit vestu ve svatební den

Svatební vesty, které jsou ušity na zadní části z lesklé podšívkové látky, nejsou vhodné pro nošení bez saka. Chcete-li si odložit sako, přečtěte si, kdy tak můžete učinit v článku Jak to udělat, abyste si ve společnosti mohli odložit sako.

Tip pro vás

Pokud je ženich blond nebo světlý typ, nedoporučujeme světlé barvy obleku, jako je například barva champagne. U těchto typů mužů je lepší vybírat tmavé barvy pánského obleku, jako je černá, tmavě modrá nebo tmavě šedá. Jen takto bude ženich na svatbě výrazný a nezapadne mezi svatebními hosty. Jestliže má nevěsta svatební šaty v barvě champagne, stačí sladit ženicha vhodným výběrem vesty, regaty a kapesníčku, jako to vidíte na třetí fotografii.

Chcete ušetřit při nákupu dokonalého oblečení na svatbu? Nyní máte jedinečnou příležitost pořídit si elegantní oblek, košili, kravatu a další značkové oblečení BANDI se slevou až 50 % v rámci VELKÉHO SVATEBNÍHO VÝPRODEJE. Ušetříte tak až tisíce korun. Prohlédněte si vybrané módní kousky, které nakoupíte za exkluzivní cenu. Pozor, akce platí pouze do 26. 8. 2018.


Doporučte ostatním

Reklama


Historie kravat

Historie kravat

Historie kravat sahá až do doby třicetileté války (1618-1648), kdy chorvatští žoldáci ve francouzských službách nosili své tradiční a malé, vázané šátky. Tyto šátky jim dávaly na rozloučenou jejich ženy a měly převážně červenou barvu.

Číst více

Druhy uzlů

Druhy uzlů

Pro každého muže je velice důležité naučit se vázat kravatu a sladit ji s košilí a oblekem. Nosit dokonale uvázanou kravatu s dolíčkem na uzlu vždy rozliší profesionála od amatéra či nováčka. A to jak v zaměstnání, tak ve společnosti.

Číst více

Jakou kravatu?

Jakou kravatu?

Jakou kravatu vzít na pracovní pohovor? Oblečení na pracovní pohovor si obléká každý uchazeč o zaměstnání. Jistěže záleží na druhu práce. Jinak se oblékne uchazeč o práci manažera a jinak se oblékne muž, který se hlásí např. o místo vedoucí...

Číst více

Fotografie kravat

Prohlédněte si na fotografiích nespočet barev a vzorů klasických kravat, kravat RETRO, anglických kravat - regat, svatebních kravat a motýlků

[+] Fotografie pánských kravat

Uzel Windsor - VIDEO

Videonávod na vázání nejhezčího kravatového uzlu WINDSOR Full, který je ozdobou každého moderního muže.

[+] Videonávod jak vázat kravatový uzel

Copyright © 2018 Jak vázat kravatu. Všechna práva vyhrazena.

JAK VÁZAT KRAVATU.CZ

Top