Jdete na svatbu s partnerkou a chcete vypadat jako dokonalý pár?

Jdete na svatbu s partnerkou a chcete vypadat jako dokonalý pár? Outfit svatebního hosta

Jste s partnerkou pozvaní na svatbu? Určitě budete řešit, jak se barevně sladit, abyste vypadali jako dokonalý pár. Myslíte si, že na tom nezáleží a že se vám stejně nepodaří oslnit okolí? Není na tom nic těžkého, ani finančně náročného. Zjistěte, jak na to.

 

Sáhněte po bílé košili a barevné kravatě

K bílé košili zvolte jakoukoli barvu kravaty K bílé košili zvolte jakoukoli barvu kravatyNejjednodušší cestou, jak se snadno a rychle barevně sladit s partnerkou, je zvolit bílou košili a kravatu dle barvy partnerčiných šatů, případně doplňků. Pokud má partnerka zelenkavé šaty, volte kravatu ve stejné barvě jen tmavším odstínu. Přesný odstín barvy nemusíte dodržet.

K bílé košili můžete vybírat kravaty v různých barvách i vzorech, z materiálů lesklých i matných. A protože svatba je veselá událost, lesk je více než vhodný. Zvláště, pokud máte oblek z matného materiálu. Dobře vybraná kravata se vzorem a v lesku vám dodá svěží a radostný vzhled.

Ve výsledku byste měli působit elegantně a vkusně. A kravata by se samozřejmě měla pyšnit dokonalým uzlem. Podívejte se, jak správně vázat kravatové uzly.

Bude mít vaše partnerka vícebarevné šaty? To není žádný problém. Vyberte košili v barvě bílé jako základ. Tu doplňte kravatou v barvě co nejvíce podobné té, která je na jejích šatech dominantní.

Nedoporučujeme volit kravatu v barvě bílé, slonové kosti nebo champagne, protože některou z těchto barev může mít na sobě ženich. Jedním ze základních pravidel v oblékání na svatbu je, že tyto barvy jsou vyhrazeny svatebnímu páru.

I v barevné košili můžete uspět 

Barevná košile oživí outfit svatebního hosta Barevná košile oživí outfit svatebního hostaBarevné košile oživí outfit svatebního hosta. Pokud máte rád barvy a dáváte přednost barevným košilím, sáhněte po světlých pastelových barvách. Tón barvy košile slaďte s barvou šatů partnerky.

Pozor na tmavé barvy košile

Půjde-li vaše partnerka v šatech nebo kostýmku v tmavších barvách, není vhodné volit košili v tmavém odstínu. Ty se používají výhradně na svatby konané po 18. hodině. Raději opět zvolte bílou košili a kravatu v odstínu partnerčiných šatů. Vyberte si jednu z bílých košil značky Pánské obleky BANDI.

Proužkovaná košile na svatbu ano nebo ne?

Pokud si na svatbu chcete vzít proužkovanou košili, zvolte k ní nejlépe jednobarevnou kravatu. Například jemný modrobílý proužek na košili doplňte světle modrou kravatou z lesklého materiálu bez vzoru. Dejte si pozor na použití košile s proužky a proužkované kravaty, ne vždy se tato kombinace podaří.

Nezapomeňte sladit šperky

Nezapomínejte na to, že k dokonalému sladění s partnerkou je potřeba, aby ladila i barva šperků. Pokud má vaše partnerka šperky stříbrné barvy, měly by být i vaše hodinky, spona na opasku a manžetové knoflíčky stříbrné. Podívejte se, jak elegantní můžou být manžetové knoflíčky ve stříbrné barvě.

Kapesníček do saka – „třešnička na dortu“

Použijte do kapsičky saka kapesníček v barvě kravaty. Věřte, že pokud je kapesníček barevně sladěn s kravatou nebo motýlkem, přidáte tímto jednoduchým trikem svému oblečení několik bodů navíc. Zvláště při tak slavnostní příležitosti, jakou je svatba. Prohlédněte si nabídku kapesníčků do saka od Pánské obleky BANDI.

Víte, že...

Novomanželé mají někdy jiná přání ohledně oblečení svatebních hostů. Například to, že svatba bude laděna do příběhu z jejich oblíbeného filmu, historických kostýmů nebo jinak netradičně. Zde se pak předpokládá, že i vy se obléknete tematicky.

Tip pro vás

Chcete ušetřit při nákupu dokonalého oblečení na svatbu? Nyní máte jedinečnou příležitost pořídit si elegantní oblek, košili, kravatu a další značkové oblečení BANDI se slevou až 50 % v rámci VELKÉHO SVATEBNÍHO VÝPRODEJE. Ušetříte tak až tisíce korun. Prohlédněte si vybrané módní kousky, které nakoupíte za exkluzivní cenu. Pozor, akce platí pouze do 26. 8. 2018.


Doporučte ostatním

Reklama


Historie kravat

Historie kravat

Historie kravat sahá až do doby třicetileté války (1618-1648), kdy chorvatští žoldáci ve francouzských službách nosili své tradiční a malé, vázané šátky. Tyto šátky jim dávaly na rozloučenou jejich ženy a měly převážně červenou barvu.

Číst více

Druhy uzlů

Druhy uzlů

Pro každého muže je velice důležité naučit se vázat kravatu a sladit ji s košilí a oblekem. Nosit dokonale uvázanou kravatu s dolíčkem na uzlu vždy rozliší profesionála od amatéra či nováčka. A to jak v zaměstnání, tak ve společnosti.

Číst více

Jakou kravatu?

Jakou kravatu?

Jakou kravatu vzít na pracovní pohovor? Oblečení na pracovní pohovor si obléká každý uchazeč o zaměstnání. Jistěže záleží na druhu práce. Jinak se oblékne uchazeč o práci manažera a jinak se oblékne muž, který se hlásí např. o místo vedoucí...

Číst více

Fotografie kravat

Prohlédněte si na fotografiích nespočet barev a vzorů klasických kravat, kravat RETRO, anglických kravat - regat, svatebních kravat a motýlků

[+] Fotografie pánských kravat

Uzel Windsor - VIDEO

Videonávod na vázání nejhezčího kravatového uzlu WINDSOR Full, který je ozdobou každého moderního muže.

[+] Videonávod jak vázat kravatový uzel

Copyright © 2018 Jak vázat kravatu. Všechna práva vyhrazena.

JAK VÁZAT KRAVATU.CZ

Top