Jdete na rande? Čtěte, jak se obléknout, aby vás žena neodmítla

Jdete na rande? Čtěte, jak se obléknout, aby vás žena neodmítla

Čeká vás rande a domníváte se, že vašemu protějšku bude jedno, co máte na sobě? Právě naopak, většina žen velice dbá na svůj vzhled a to samé očekává i od muže. Když přijdete na rande v otrhaných riflích a tričku, budete působit dojmem, že vám na schůzce nezáleží. A to přeci nechcete. Přečtěte si, jak se obléknout, abyste zapůsobil tím správným dojmem.

Jak se dokonale obléknout

Chcete v pánském obleku vypadat lépe než ostatní muži? Pohrajte si s barvami košile a kravaty. Vezměte si košili s lehkým nádechem barevného odstínu, například světlé fialovou. Kravatu vyberte ve stejné barvě, ovšem sytém odstínu. Barevným kontrastem docílíte moderního vzhledu. Tento styl vypadá skvěle na jakékoli postavě a hodí se pro všechny věkové kategorie.

Pokud chcete být oblečen podle nejnovějších módních trendů, volte moderní styl pro mladé muže. Říká se mu RETRO styl nebo také SLIM. U pánského obleku se jedná především o zúžené kalhoty a vyštíhlené sako v pase. Košile jsou také vyštíhlené a kravaty jsou užší. Díky tomu vám oblek perfektně padne. Tento styl si oblíbili sportovci i významné celebrity. Podívejte se na pánské obleky ve SLIM střihu.

Víte, že vaše vyvolená dorazí na rande v ležérním oděvu?

To nevadí. Oblékněte si místo oblekových kalhot džíny. Nechte kravatu doma a košili si u krku rozepněte. V chladných měsících můžete košili doplnit o stylový pánský svetr. Tomuto stylu se říká nedbalá elegance. Pokud půjdete takto oblečeni, vezměte si obuv bez šněrování. Například mokasíny, látkovou obuv a podobné. Na společenskou událost, jako je ples či divadlo, si vždy vezměte kompletní pánský oblek.


Doporučte ostatním

Reklama


Historie kravat

Historie kravat

Historie kravat sahá až do doby třicetileté války (1618-1648), kdy chorvatští žoldáci ve francouzských službách nosili své tradiční a malé, vázané šátky. Tyto šátky jim dávaly na rozloučenou jejich ženy a měly převážně červenou barvu.

Číst více

Druhy uzlů

Druhy uzlů

Pro každého muže je velice důležité naučit se vázat kravatu a sladit ji s košilí a oblekem. Nosit dokonale uvázanou kravatu s dolíčkem na uzlu vždy rozliší profesionála od amatéra či nováčka. A to jak v zaměstnání, tak ve společnosti.

Číst více

Jakou kravatu?

Jakou kravatu?

Jakou kravatu vzít na pracovní pohovor? Oblečení na pracovní pohovor si obléká každý uchazeč o zaměstnání. Jistěže záleží na druhu práce. Jinak se oblékne uchazeč o práci manažera a jinak se oblékne muž, který se hlásí např. o místo vedoucí...

Číst více

Fotografie kravat

Prohlédněte si na fotografiích nespočet barev a vzorů klasických kravat, kravat RETRO, anglických kravat - regat, svatebních kravat a motýlků

[+] Fotografie pánských kravat

Uzel Windsor - VIDEO

Videonávod na vázání nejhezčího kravatového uzlu WINDSOR Full, který je ozdobou každého moderního muže.

[+] Videonávod jak vázat kravatový uzel

Copyright © 2018 Jak vázat kravatu. Všechna práva vyhrazena.

JAK VÁZAT KRAVATU.CZ

Top