Jak koupit pro studenta levný a kvalitní pánský oblek

Jak koupit pro studenta levný a kvalitní pánský oblek

Potřebujete mít u zkoušek kvalitní a elegantní oblek a zároveň zbytečně neutrácet? Pokud nepatříte mezi ty, kteří při zkouškách spoléhají na náhodu a vezmou si velký oblek po tátovi, pak je článek určen právě pro vás. Jak správně vybrat oblek ke zkouškám?

 

Jaký pánský oblek pro studenta?

V prvé řadě je potřeba si uvědomit, čeho chcete u zkoušky dosáhnout. Určitě chcete zapůsobit a vypadat dobře. Vybírejte tedy oblek konzervativnější, matný a v tmavé barvě. Proč není vhodný lesklý oblek? To se dočtete v článku Nejčastější chyba studenta? Nesprávně oblečený – draze oblečený.

Můžete vybírat jak trojdílný pánský oblek skládající se z kalhot, vesty a saka, tak dvoudílný oblek. Ve dvoudílném obleku budete působit uvolněněji.

Na fotkách můžete vidět pánský oblek trojdílný i dvoudílný. Obě varianty doporučujeme studentům ke zkouškám. Celkový outfit pak působí důvěryhodně a nebudete působit okázale jako v obleku z lesklé látky nebo s proužkem. Držte se klasických a ověřených stylů a barev.

K těmto oblekům vybírejte bílou košili a klasickou barevnou kravatu. Podívejte se, jak uvázat kravatový uzel Windsor Full, abyste vypadali opravdu dokonale. Můžete volit jakoukoli barvu kravaty. V letních měsících se skvěle hodí světle modrá, světle zelená a jiné světlé barvy. V zimních měsících pak tmavé odstíny barev, jako jsou bordó, fialová, tmavě modrá a další. Protože máte bílou košili a oblek bez jakéhokoli vzorku na látce, můžete vybírat z kravat proužkovaných. A to jak s diagonálním pruhem, tak s pruhy svislými.

Vhodný oblek pro studenta Vhodný oblek pro studenta Vhodný oblek pro studenta

 

Vlastnosti pánského obleku a jeho cena

Pánské obleky, které jsou zobrazeny na snímcích, můžete pořídit již od 2.299 Kč. Podívejte se na různé modely pánských obleků. Obleky jsou vyrobeny z nemačkavých materiálů, jsou příjemné na omak a velice pohodlné pro celodenní nošení.

Kvalitní, elegantní pánský oblek za skvělou cenu můžete vybírat v prodejnách značky Pánské obleky BANDI. Navíc vám v obchodech Pánské obleky BANDI upraví oblek na míru.

Jak nosit pánský oblek?

Trojdílný pánský oblek můžete nosit i s rozepnutým sakem. A to především v době, kdy se nekoná nic důležitého nebo výjimečného, například při volné debatě v kolektivu. Jakmile jste u zkoušky nebo hovoříte s profesorem, noste jej vždy zapnutý. Můžete si v této době sako úplně odložit? Přečtěte si více v článku Jak to udělat, abyste si ve společnosti mohli odložit sako.

Nezapomínejte na zásadu, že poslední spodní knoflík zůstává vždy odepnutý. Samozřejmě to neplatí v případě, že máte sako na jeden knoflík, ten pak bude vždy zapnutý. Při usednutí si sako rozepněte úplně. To však neplatí pro dvouřadé sako, které by dle společenské etikety mělo zůstat zapnuté i při sezení.


Doporučte ostatním

Reklama


Historie kravat

Historie kravat

Historie kravat sahá až do doby třicetileté války (1618-1648), kdy chorvatští žoldáci ve francouzských službách nosili své tradiční a malé, vázané šátky. Tyto šátky jim dávaly na rozloučenou jejich ženy a měly převážně červenou barvu.

Číst více

Druhy uzlů

Druhy uzlů

Pro každého muže je velice důležité naučit se vázat kravatu a sladit ji s košilí a oblekem. Nosit dokonale uvázanou kravatu s dolíčkem na uzlu vždy rozliší profesionála od amatéra či nováčka. A to jak v zaměstnání, tak ve společnosti.

Číst více

Jakou kravatu?

Jakou kravatu?

Jakou kravatu vzít na pracovní pohovor? Oblečení na pracovní pohovor si obléká každý uchazeč o zaměstnání. Jistěže záleží na druhu práce. Jinak se oblékne uchazeč o práci manažera a jinak se oblékne muž, který se hlásí např. o místo vedoucí...

Číst více

Fotografie kravat

Prohlédněte si na fotografiích nespočet barev a vzorů klasických kravat, kravat RETRO, anglických kravat - regat, svatebních kravat a motýlků

[+] Fotografie pánských kravat

Uzel Windsor - VIDEO

Videonávod na vázání nejhezčího kravatového uzlu WINDSOR Full, který je ozdobou každého moderního muže.

[+] Videonávod jak vázat kravatový uzel

Copyright © 2018 Jak vázat kravatu. Všechna práva vyhrazena.

JAK VÁZAT KRAVATU.CZ

Top