Jaký kabát vybrat, abyste vypadali opravdu dobře?

Jaký kabát vybrat, abyste vypadali opravdu dobře? Manažer ve stylovém pánském kabátu

Přemýšlíte o tom, že si na letošní zimu pořídíte kabát? Pokud se chystáte na ples, vánoční večírek nebo nosíte oblek denně do práce, budete ho potřebovat. Podle společenské etikety je totiž kabát jedinou přípustnou variantou svrchního oděvu k obleku. Pokud se domníváte, že si vystačíte s bundou, mohli byste si hned při vstupu na společenskou akci či pracovní jednání utržit pěknou ostudu. A to především tehdy, když vám z bundy bude vyčnívat sako. Proto vždy volte elegantní kabát, který má sahat do půlky stehen až nad kolena a sako překryje.

 

Jak vybrat ten správný kabát

Tmavě šedý pánský kabát

Kabát si vybíráte na celou zimní sezónu a obvykle nejen jednu. Je nutné, abyste se v něm cítili perfektně a maximálně ho vynosili. Kabát by vám měl slušet a spolehlivě vás zahřát, aby vám v něm bylo dobře a nezůstal viset ve skříni na pospas molům.

Kvalitní kabáty jsou vyrobeny z nemačkavých materiálů, jako je vlna, viskóza a kašmír. Pokud má kabát takové složení, můžete se zaručeně spolehnout, že vás udrží v teple i v mrazivých dnech. Doporučujeme vybírat kabáty, které jsou vybaveny i zateplenou vložkou s vynikající prodyšností. Ta dobře tepelně izoluje a je větruvzdorná.

Důležité je také to, aby vám kabát dobře padnul a slušel vám. Vyzkoušejte proto vyštíhlené pánské kabáty. Tento střih dá vyniknout vašim ramenům a zvýrazní tak mužné rysy vaší postavy. Pokud však dáváte přednost klasice, nebo máte nekonfekční postavu, mohl by vám vyhovovat spíše kabát rovného střihu. Ten sedí mužům jakéhokoli věku i postavy.

Doporučujeme vám vybírat kabát v barvě černé či tmavě šedé. Jde o nehynoucí klasiku, která nikdy nevyjde z módy.

Tip pro vás

Ke kabátu se také hodí módní doplňky. Podívejte se na pánské šály, které skvěle doplní váš luxusní vzhled. Šálu oceníte zejména v chladných dnech, kdy vám dodá pocit ještě většího pohodlí.


Doporučte ostatním

Reklama


Historie kravat

Historie kravat

Historie kravat sahá až do doby třicetileté války (1618-1648), kdy chorvatští žoldáci ve francouzských službách nosili své tradiční a malé, vázané šátky. Tyto šátky jim dávaly na rozloučenou jejich ženy a měly převážně červenou barvu.

Číst více

Druhy uzlů

Druhy uzlů

Pro každého muže je velice důležité naučit se vázat kravatu a sladit ji s košilí a oblekem. Nosit dokonale uvázanou kravatu s dolíčkem na uzlu vždy rozliší profesionála od amatéra či nováčka. A to jak v zaměstnání, tak ve společnosti.

Číst více

Jakou kravatu?

Jakou kravatu?

Jakou kravatu vzít na pracovní pohovor? Oblečení na pracovní pohovor si obléká každý uchazeč o zaměstnání. Jistěže záleží na druhu práce. Jinak se oblékne uchazeč o práci manažera a jinak se oblékne muž, který se hlásí např. o místo vedoucí...

Číst více

Fotografie kravat

Prohlédněte si na fotografiích nespočet barev a vzorů klasických kravat, kravat RETRO, anglických kravat - regat, svatebních kravat a motýlků

[+] Fotografie pánských kravat

Uzel Windsor - VIDEO

Videonávod na vázání nejhezčího kravatového uzlu WINDSOR Full, který je ozdobou každého moderního muže.

[+] Videonávod jak vázat kravatový uzel

Copyright © 2018 Jak vázat kravatu. Všechna práva vyhrazena.

JAK VÁZAT KRAVATU.CZ

Top