Jak chodit v pánském obleku, když je horko?

Pánská košile BANDI Pánská košile BANDI

Léto, tropické třicítky a vy musíte v obleku do práce, na svatbu nebo tam, kde pánský oblek musíte mít. Ráno přemýšlíte nad tím jak to obejít a nenapadá vás nic, jak se tomu vyhnout. Situace nebo událost je významná. Striktně vyžaduje, abyste oblek na sobě měli a trpěli. Co s tím? I na to je rada.

 

Manažer a letní vedro v práci

Ráno, před odchodem do zaměstnání se rozmyslete, zda půjdete v kalhotech, v košili s krátkým rukávem a kravatou nebo v pánském obleku. Pokud v obleku, smiřte se s tím, že jej během dne již nemůžete odložit. Pokud se rozhodnete, že v košili, nic tím nepokazíte, protože je to forma outfitu právě pro letní období. Podmínkou ovšem je, že sako ponecháte doma. A jestli laborujete s myšlenkou, že půjete do práce v obleku a během dne, když vám bude vedro, si jej odložíte, tak to je právě ta varianta, které je ze všech nejhorší a špatně.

Košile zn. BANDI VAMOS

Ženich a velké horko na svatbě

Pořiďte si dvě košile. Jednu hlavní pro oficiální část svatby - to znamená košile s dlouhým rukávem, s légou a s manžetovými rukávy. Druhou košili záložní v téže barvě, ovšem s krátkým rukávem. Pro oficiální část noste celou dobu košili hlavní. Pod sakem se košile s krátkým rukávem nosit nesmí. Po ukončení oficiální části svatby, řekněmě po jídle a fotografování, se běžte převléknout.

Pokud jste na hotelu, vyměňte si košili za čistou záložní s krátkým rukávem, dejte si zpět kravatu jako při ofociální části a je vystaráno. Sako ponechte na hotelovém pokoji. Pokud nejste na hotelu, mějte připravenou záožní košili s krátkým rukávem ve vozidle, ve kterém jste přijeli na veselku. Po ukončení oficiální části svatby jděte k autu, převlékněte si košili záložní s krátkým rukávem a sako ponechte v autě. Sako nesmí být v dohledu okolo vás. Chybou by bylo, kdybyste si odložili sako v místnosti kde se slaví na věšák nebo přes židli. Toto je zcela nevhodné.

Kromě toho, že budete správně oblečeni se po převléknutí do záložní košile budete cítit daleko lépe, než kdybyste v propocené košili trávili celý svatební den.

Svatební host a propocená košile

Stejně jako ženich. Vezměte si sebou do auta nebo na hotelový pokoj záložní košili s krátkým rukávem a po oficiální části svatby se převlékněte. V žádném případě nedoporučujeme odkládat sako přes židli a vyhrnovat si rukávy u košile.

Velké horko u maturity a státnic a v pánském obleku

Zkousněte jakékoliv počasí. Sako si ponechte za jakýchkoliv okolností. Ten krátký čas vám stojí za to vydržet, když jde o tak významnou událost. Byla by škoda si kazit dojem u komise tím, že si sako přehazujete přes rameno.

Přílišné vedro při pohřbu

Bez kompromisu! Sako si ponechte za jakýchkoliv okolností!

Tip navíc

Na dny kdy víte, že bude úmorné a extrémně teplé počasí se připravte. Například tak, že si vezmete do společenské obuvi ponožky z bambusového vlákna. Teplota těla je odvislá od teploty nohou - chodidel.

Doporučujeme také přečíst


Doporučte ostatním

Reklama


Historie kravat

Historie kravat

Historie kravat sahá až do doby třicetileté války (1618-1648), kdy chorvatští žoldáci ve francouzských službách nosili své tradiční a malé, vázané šátky. Tyto šátky jim dávaly na rozloučenou jejich ženy a měly převážně červenou barvu.

Číst více

Druhy uzlů

Druhy uzlů

Pro každého muže je velice důležité naučit se vázat kravatu a sladit ji s košilí a oblekem. Nosit dokonale uvázanou kravatu s dolíčkem na uzlu vždy rozliší profesionála od amatéra či nováčka. A to jak v zaměstnání, tak ve společnosti.

Číst více

Jakou kravatu?

Jakou kravatu?

Jakou kravatu vzít na pracovní pohovor? Oblečení na pracovní pohovor si obléká každý uchazeč o zaměstnání. Jistěže záleží na druhu práce. Jinak se oblékne uchazeč o práci manažera a jinak se oblékne muž, který se hlásí např. o místo vedoucí...

Číst více

Fotografie kravat

Prohlédněte si na fotografiích nespočet barev a vzorů klasických kravat, kravat RETRO, anglických kravat - regat, svatebních kravat a motýlků

[+] Fotografie pánských kravat

Uzel Windsor - VIDEO

Videonávod na vázání nejhezčího kravatového uzlu WINDSOR Full, který je ozdobou každého moderního muže.

[+] Videonávod jak vázat kravatový uzel

Copyright © 2017 Jak vázat kravatu. Všechna práva vyhrazena.

JAK VÁZAT KRAVATU.CZ

Top