Kravata na maturitní ples a stužkovací večírek – jakou vybrat, abyste vypadali skvěle?

Kravata na maturitní ples a stužkovací večírek - jakou vybrat, abyste vypadali skvěle? Jakou kravatu vybrat na maturitní ples a stužkovací večírek?Maturitní ples i stužkovací večírek jsou skvělou příležitostí, jak se blýsknout před spolužáky a zároveň udělat perfektní dojem na učitele. Významnou roli zde může hrát vaše oblečení, jehož důležitou součástí je kravata. Můžete mít sebelepší oblek, košili či boty, kravata však vždy upoutá nejvíce pozornosti. Špatnou volbou kravaty tak může váš vzhled hodně ztratit. Správným výběrem váš outfit naopak dovedete k dokonalosti a opravdu zapůsobíte. Jakou kravatu tedy zvolit?

 
 
 
 

Jakou kravatu vybrat na maturitní ples

Ideální kravata na maturitní ples Ideální kravata na maturitní plesMaturitní ples je slavnostní událostí. Proto se pro něj perfektně hodí kravaty s nádechem lesku, které dodají vašemu vzhledu slavnostní charakter. Pokud chcete vsadit na jistotu, vybírejte z jednobarevných kravat. Barvu volte dle svého vkusu, nebo se kravatou barevně slaďte s šaty vaší partnerky, která to jistě ocení. Uvázat si můžete i vzorovanou kravatu. Zde však doporučujeme spíše decentní vzory. Každopádně se vyhněte kravatám s diagonálním pruhem, které se hodí do zaměstnání, nikoli na ples.

Pokud máte košili s otevřeným límcem, pořiďte si klasickou kravatu. Uvažte ji na uzel Windsor, kterým široký prostor mezi špičkami límce dokonale vyplníte. Ke košili s úzkým límcem se skvěle hodí moderní úzké kravaty SLIM, které jednoduše uvážete na uzel four-in-hand.

Podívejte se na příklady společenských kravat, ve kterých uděláte na maturitním plese ten nejlepší dojem.
 

Jaká kravata se hodí na stužkovací večírek

Pletená kravata na stužkovací večírek Pletená kravata na stužkovací večírekStužkovací večírek neboli stužkovák je méně formální společenskou akcí, která se většinou koná v restauraci. Pokud chcete i zde vypadat elegantně, oblékněte si buď oblek, nebo zvolte bavlněné kalhoty s košilí a kravatou. Originálního vzhledu docílíte, pokud zvolíte pletenou kravatu, která patří k aktuálním módním hitům. Celý outfit můžete doplnit elegantním pánským svetrem a volnočasovým sakem.

Vyberte si originální pletenou kravatu, která dodá vašemu vzhledu styl.

Rada pro vás

Motýlek na maturitní ples Motýlek na maturitní plesNosíte raději motýlka? Vezměte si jej namísto kravaty. Na maturitní ples volte klasického motýlka, nebo moderního úzkého motýlka. Budete vypadat velmi elegantně a odlišíte se od ostatních mužů. Na stužkovací večírek doporučujeme vybrat některý z módních pletených motýlků, které se skvěle hodí k méně formálnímu outfitu.

Už víte, jakou kravatu si vezmete na ples a plánujete, že v ní půjdete i k maturitě? Pravděpodobně uděláte osudovou chybu. Pro maturitu platí úplně jiná pravidla. V čem vyrazit k maturitě si přečtěte v článku Jak se správně obléknout na zkoušku a zvýšit si šance na úspěch.


Doporučte ostatním

Reklama


Historie kravat

Historie kravat

Historie kravat sahá až do doby třicetileté války (1618-1648), kdy chorvatští žoldáci ve francouzských službách nosili své tradiční a malé, vázané šátky. Tyto šátky jim dávaly na rozloučenou jejich ženy a měly převážně červenou barvu.

Číst více

Druhy uzlů

Druhy uzlů

Pro každého muže je velice důležité naučit se vázat kravatu a sladit ji s košilí a oblekem. Nosit dokonale uvázanou kravatu s dolíčkem na uzlu vždy rozliší profesionála od amatéra či nováčka. A to jak v zaměstnání, tak ve společnosti.

Číst více

Jakou kravatu?

Jakou kravatu?

Jakou kravatu vzít na pracovní pohovor? Oblečení na pracovní pohovor si obléká každý uchazeč o zaměstnání. Jistěže záleží na druhu práce. Jinak se oblékne uchazeč o práci manažera a jinak se oblékne muž, který se hlásí např. o místo vedoucí...

Číst více

Fotografie kravat

Prohlédněte si na fotografiích nespočet barev a vzorů klasických kravat, kravat RETRO, anglických kravat - regat, svatebních kravat a motýlků

[+] Fotografie pánských kravat

Uzel Windsor - VIDEO

Videonávod na vázání nejhezčího kravatového uzlu WINDSOR Full, který je ozdobou každého moderního muže.

[+] Videonávod jak vázat kravatový uzel

Copyright © 2018 Jak vázat kravatu. Všechna práva vyhrazena.

JAK VÁZAT KRAVATU.CZ

Top