Jdete na ples? Vyvarujte se těmto nejčastějším prohřeškům

Jdete na ples? Vyvarujte se těmto nejčastějším prohřeškům Vhodný outfit na plesŽádný muž by nechtěl už při zahájení plesu vypadat společensky unavený. Stejně jako muž menšího vzrůstu nechce vypadat kvůli nevhodnému oblečení ještě menší. Přečtěte si praktické rady a jednoduché triky, které vám pomohou vyvarovat se trapasu a vypadat ve společnosti skvěle.

Můžete povolit kravatu?

Pokud vás škrtí kravata, není problém v kravatě samotné. Je to o špatně zvolené košili. Zřejmě jste si vybral malou velikost košile, a proto límec nepříjemně obepíná váš krk. Když nezastrčíte prst mezi krk a límec, je to špatně. Pokud se tak stane, v žádném případě si nepovolujte kravatu. Mohli byste na okolí působit dojmem, že jste již společensky unavení. Počkejte na ukončení zahajovací části nebo na volnou zábavu a pak si kravatu rozvažte a schovejte do kapsy.

Světlé obleky na ples?

Pro události, které se konají ve večerních hodinách, vybírejte pánský oblek v tmavé barvě. Černý nebo temně modrý oblek vám přidá na mužnosti a zdůrazní vaše přirozené charisma. Navíc je to jedno z pravidel společenské etikety. Chcete se dozvědět více? Přečtěte si článek Jaký pánský oblek vybrat na ples a čeho se vyvarovat.

Odhalené holeně mužů při sezení

Chodíte, bavíte se, tancujete a vše je v pořádku. Jakmile si usednete na židli nebo do křesla, vytáhnou se vám kalhoty až po kolena. A vaše chlupaté holeně jsou na odiv všem v sále. Jak tomu předejít, abyste si nekazili svůj dokonalý vzhled? Stačí, když si pořídíte do vašeho šatníku společenské ponožky. Ty se vyznačují prodlouženou délkou, která vám dostatečně zakryje holeň při jakémkoliv pohybu. Podívejte se na společenské ponožky z kvalitního bambusového vlákna.

Něco pro muže menšího vzrůstu

V prvé řadě se vyhněte prvkům na oblečení, které vás budou ještě opticky zmenšovat. Pokud měříte například 170 cm, měli byste nosit kabát kratší a střední délky. Dále doporučujeme vyhnout se košilím s horizontálními pruhy a kalhotám zakončeným manžetou. To by vás mohlo opticky zmenšit až o 5 cm, což určitě nechcete.


Doporučte ostatním

Reklama


Historie kravat

Historie kravat

Historie kravat sahá až do doby třicetileté války (1618-1648), kdy chorvatští žoldáci ve francouzských službách nosili své tradiční a malé, vázané šátky. Tyto šátky jim dávaly na rozloučenou jejich ženy a měly převážně červenou barvu.

Číst více

Druhy uzlů

Druhy uzlů

Pro každého muže je velice důležité naučit se vázat kravatu a sladit ji s košilí a oblekem. Nosit dokonale uvázanou kravatu s dolíčkem na uzlu vždy rozliší profesionála od amatéra či nováčka. A to jak v zaměstnání, tak ve společnosti.

Číst více

Jakou kravatu?

Jakou kravatu?

Jakou kravatu vzít na pracovní pohovor? Oblečení na pracovní pohovor si obléká každý uchazeč o zaměstnání. Jistěže záleží na druhu práce. Jinak se oblékne uchazeč o práci manažera a jinak se oblékne muž, který se hlásí např. o místo vedoucí...

Číst více

Fotografie kravat

Prohlédněte si na fotografiích nespočet barev a vzorů klasických kravat, kravat RETRO, anglických kravat - regat, svatebních kravat a motýlků

[+] Fotografie pánských kravat

Uzel Windsor - VIDEO

Videonávod na vázání nejhezčího kravatového uzlu WINDSOR Full, který je ozdobou každého moderního muže.

[+] Videonávod jak vázat kravatový uzel

Copyright © 2018 Jak vázat kravatu. Všechna práva vyhrazena.

JAK VÁZAT KRAVATU.CZ

Top