Jaké oblečení vám pomůže udělat na plese ten nejlepší dojem?

Jaké oblečení vám pomůže udělat na plese ten nejlepší dojem? Dokonale sladěný pár na plesePles je místem, kam se chodíte pobavit s vašimi známými a také seznámit s lidmi novými. Proto je první dojem velmi důležitý. K tomu vám pomůže nejen vaše vystupování, ale také vhodně zvolené oblečení. Přečtěte si praktické rady a jednoduché triky, jak na to.

 

V jakém obleku budete vypadat skvěle

Pokud chcete oblek pro univerzální využití, který vynosíte například ke zkouškám nebo do práce, zvolte pánský oblek z matné látky. Jestli však chcete zaujmout své okolí a působit slavnostně, vezměte si na sebe lesklý oblek. Černý nebo modrý oblek vám přidá na důrazu a mužnosti, což zvýší vaši šanci na úspěch u žen.

Z jakých barev košil můžete vybírat

Bílá barva košile je znamením čistotného a pořádného muže. Pokud nechcete bílou košili, oblékněte si košili jiné barvy bez vzoru. Oblíbené a moderní jsou odstíny fialové, modré nebo bordó. Nebojte se ani černé košile, která vám v kombinaci s tmavým oblekem dodá nádech luxusu. Podívejte se na široký výběr společenských košil.

Podle čeho volit barvu kravaty

K bílé košili si můžete vzít kravatu v jakékoli barvě. U barevné košile doporučujeme zvolit kravatu stejné barvy, ale v jiném odstínu. Skvělý dojem uděláte například v tmavě bordó košili a světlejší bordó kravatě. Nekombinujte však více než tři barvy, vypadal byste jako z cirkusu.

Chcete-li na ženu zapůsobit, vybírejte barvu kravaty podle barvy jejích šatů. Každé ženě se líbí, když jste perfektně sladěni a na plese vypadáte jako dokonalý pár.

Tip pro vás

Chystáte se na ples a venku je příliš chladno na to, abyste šli jen v obleku? Přečtěte si, jak nosit oblek v zimě a nevypadat jako buran.


Doporučte ostatním

Reklama


Historie kravat

Historie kravat

Historie kravat sahá až do doby třicetileté války (1618-1648), kdy chorvatští žoldáci ve francouzských službách nosili své tradiční a malé, vázané šátky. Tyto šátky jim dávaly na rozloučenou jejich ženy a měly převážně červenou barvu.

Číst více

Druhy uzlů

Druhy uzlů

Pro každého muže je velice důležité naučit se vázat kravatu a sladit ji s košilí a oblekem. Nosit dokonale uvázanou kravatu s dolíčkem na uzlu vždy rozliší profesionála od amatéra či nováčka. A to jak v zaměstnání, tak ve společnosti.

Číst více

Jakou kravatu?

Jakou kravatu?

Jakou kravatu vzít na pracovní pohovor? Oblečení na pracovní pohovor si obléká každý uchazeč o zaměstnání. Jistěže záleží na druhu práce. Jinak se oblékne uchazeč o práci manažera a jinak se oblékne muž, který se hlásí např. o místo vedoucí...

Číst více

Fotografie kravat

Prohlédněte si na fotografiích nespočet barev a vzorů klasických kravat, kravat RETRO, anglických kravat - regat, svatebních kravat a motýlků

[+] Fotografie pánských kravat

Uzel Windsor - VIDEO

Videonávod na vázání nejhezčího kravatového uzlu WINDSOR Full, který je ozdobou každého moderního muže.

[+] Videonávod jak vázat kravatový uzel

Copyright © 2018 Jak vázat kravatu. Všechna práva vyhrazena.

JAK VÁZAT KRAVATU.CZ

Top